27.06.2011

NEW SHORTS/ ILLUSTRATION

Kolejna dostawa szortów, z flagą - rozmiar 40, z ćwiekami - 38, levis'y z ćwiekami - 36. :)
Możecie kupić je tutaj: http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=16013809
Dodatkowo prezentuję Wam nową ilustrację, jaką dostałam od autorki bloga http://ilovegooseberry.blogspot.com/ . Nie spodziewałam się takiej miłej niespodzianki na początek wakacji!;) Dziękuję <3

ENGLISH: Another supply of my shorts!
Also I present to you a new illustration which I got from author of this blog http://ilovegooseberry.blogspot.com/ . I did not expect such a nice surprise at the beginning of the holiday!;) Thank you <3


25.06.2011

MISSFITS

Tym razem odpoczynek od koloru (o ile to możliwe, kiedy ma się parwie połowę włosów różowych), bezbarwność czerni i bieli w wersji maksi. W dominującej roli fantastyczna biżuteria od delamo.pl - bransoleta z głowami słoni i cienkie obręcze nawiązujące do kości słoniowej, łączące się wzorem z pasiastą spódnicą. Do tego moja ulubiona, na wskroś anatomiczna koszulka i metalowe koturny.
Enjoy!

ENGLISH: This time the rest of the color (if possible, when you have almost 50% pink hair), dullness of black and white in maxi version. The dominant role have fantastic jewelry from delamo.pl - bracelet with elephant heads and thin rims looks like ivory, connected with a striped long skirt. For this, my favorite, very anatomical t-shirt and metal wedges from the last post.
Enjoy!

bransoletki - delamo.pl/
spódnica - H&M
bluzka - vintage 

21.06.2011

I WAS MADE FOR LOVIN' YOU, BABY

Dzisiaj nareszcie możecie zobaczyć na mnie szorty, które produkuję pełną parą na zamówienia, jednak dopiero teraz mam swoje własne. Spodenki tego typu są dla mnie ideałem na lato, przede wszystkim ze względu na to, że są niesamowicie wygodne i łatwo je łączyć z innymi ubraniami, bo pasują tak naprawdę do wszystkiego.
Tym razem zestawiłam je z białą szydełkową bluzką i skórzaną, ramoneskową kamizelką. Ostatnio bardzo podobają mi się szydełkowe rzeczy, jednak stosunkowo ciężko dostać coś co nadal będzie dziewczęcym, subtelnym elementem, w pełni wykorzystującym ciekawą formę jaką jest ażurowość i nie przemieni się w workowatą i bezkształtną starobabowatość, o co nie trudno w przypadku tkaniny, którą - co jak co - skojarzyć można z obrusem czy firanką. Dlatego dobrze połączyć ją z czymś kontrastującym i cięższym, np. skórą.

Jeśli podobają Wam się moje spodenki, to pamiętajcie o tym, że wystarczy, że skontaktujecie się ze mną mailowo (non.nonszalancka@gmail.com) i wykonam je dla Was na zamówienie, idealnie na Wasze wymiary. Niedługo również ponownie wystawię kilka par na Allegro, więc bądźcie czujne!;)
Enjoy!

ENGLISH: Today, at last you can see my shorts, which I'm producing at full steam on the order, but now I have my own. Shorts of this type are ideal for me for the summer, especially due to the fact that they are incredibly comfortable and easy to combine with other clothes, because it really fit into anything. This time I mixed it with a white crocheted blouse and a leather vest. I really like crochet things from some time, but it's hard to get something that will still be girlish, subtle element that takes full advantage of an interesting form that is openwork and not turn into a baggy and shapeless old lady style, what it is not difficult in the case of textile, which - for sure - you can associate with a cloth or curtain. So good to mix it with something contrasting, such as leather.
Enjoy!

 spodenki - non.nonszalancka@gmail.com
bluzka - vintage
kamizelka - vintage 

16.06.2011

LET US DIE YOUNG OR LET US LIVE FOREVER

Proste plamy barwne, żółć, niebieski (chyba z 10 lat nie połączyłam ich razem) i magenta. Spódnica (sama ją uszyłam:P) jest częścią zaliczeniowej większej całości, którą pokażę Wam niedługo:) Dziwne jest to, że teoretycznie dosyć już mam tych wszystkich kolorów, ale jak tylko sięgam do szafy żeby coś na siebie założyć, paradoksalnie zawsze wyciągam najbardziej kolorowe ciuchy jakie mam. Może to kwestia zblizających się stumilowymi krokami wakacji a nie przywiązania do trendów, którego w sumie nigdy nie przejawiałam zbyt intensywnie :)

ENGLISH: Simple colors, yellow, blue (probably since 10 years I didn't mix them together), and magenta. Skirt is part of a larger collection, which I'll show you soon:) The weird thing is that I honestly have enough all these colors, but as soon as I reach to the closet to get something, paradoxically, I always pull out the most colorful clothes that I have there. Maybe it's a matter of the upcoming holidays rather than attachment to the trends, which I have never showed too much:)

 bluzka - vintage
buty - monashe/vintage
 okulary - neovintage

13.06.2011

SEX, GRASS AND FLOWERS / + shorts

Dziś w roli głównej bezkonkurencyjny kombinezon vintage w wielkie, kolorowe kwiaty, który imituje maxi dress dzięki szerokim na maksa nogawki. Zakochałam się w nim od samego początku, wygrzebała go dla mnie moja mama w sh, sama nie mogłam uwierzyć, że takie orygialne, niertypowe perełki da się jeszcze dostać gdziekolwiek. Dla mnie doskonały solista, nie tolerujący konkurencyjnych dodatków. Jedyne co do niego dodałam to podkreślające jego charakter wielkie lenonki i różowe, gumowe, płaskie sandałki. Wakacyjny klimat zdjęć (wkońcu za 4 zaczynają się dla mnie wakacje), zieleń i kwiaty <3 Sporadycznie daję się porwać 'hipisowskim' wpływom, ale ten kombinezon to pretekst idealny, a więc dałam się w pełni porwać! :)

ENGLISH: Today in the lead role vintage suit in large, colorful flowers, which a lil bit mimics a maxi dress. I fell in love with it from the first sight. My mun found it for me in vintage shop and I think that it's really hard to believe that such unique stuff is still possible to get anywhere. For me, this suit is a great soloist, not tolerating competing additives. The only thing I added to it to emphasize its character are: big '70 sunglasses and pink, rubber, flat sandals. Occasionally I give to kidnap 'hippie' influence, but this suit is a perfect excuse, so I completely carried away! :)


Dodatkowo przedstawiam Wam kolejne 4 pary spodenek, króre możecie dostać tutaj:
 http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=16013809
i na drugim moim koncie, na które powoli się przenoszę:
 http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=22338017

Another 4 pair of my shorts :)

03.06.2011

DOSTAWA SZORTÓW // NEW SHORTS!!

Dziewczyny! Kolejna dostawa szortów, tym razem: miętowe ze srebnymi, wielkimi ćwiekami w rozmiarze 38, czarne levi'sy z flagą i złotymi ćwiekami - roz.38 i błękitne levi'sy z flagą w rozmiarze 36. :)
CLICK: http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=16013809
Zapraszam do licytacji!:)
Ale pamiętajcie, że istnieje też możliwość wykonania spodenek na zamówienie! <3